Чи потрібно християнам різних конфесій святкувати Великдень-2022 разом?

10.04.2022 17:30   Джерело: TeNews
Опубліковано : Віктор Аверкієв

Великдень – найдавніше та найголовніше свято християнства, присвячене Воскресінню Спасителя Ісуса Христа. Воно символізує перехід від смерті до життя, звільнення від рабства гріха та перехід до свободи, любові та добра.

Як відомо, дата Великодня визначається за місячно-сонячним календарем, що робить її перехідним святом. Вона випадає на неділю, що йде за повним місяцем після дня весняного рівнодення (21 березня).

УГКЦ та ПЦУ цього року цього року святкують Великдень 24 квітня. Ніяких змін поки що українські священослужителі не оприлюднювали.

Неодноразово раніше і нині віряни українських церков піднімають питання про спільне святкування Великодня з католиками, адже всі християни. Нині, коли йде війна з московитами, це питання стало особливо важливим, бо прийдеться святкувати в той же час, що і москалі.

Напишіть свою думку про дату святкування Великодня-2022.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі