На Тернопільщині можна зробити комп’ютерну томографію безкоштовно

31.03.2022 09:10   Джерело: Доба
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Обстеження здійснюють на сучасному обладнанні. Скористатися методом комп’ютерної томографії можуть усі пацієнти із відповідними показами та за направленням лікаря, який скеровує людину в необхідний медзаклад для огляду.

– Ми недавно повністю запустили робочий процес і маємо можливість обстежувати всіх пацієнтів, які перебувають у нашому лікувальному закладі, а також людей, які звертатимуться до нас, щоб пройти і стаціонарні, й амбулаторні обстеження на цьому апараті, – розповідає медичний директор однієї із лікарень Тернопільщини Віталій.

– Цей апарат так сконструйований, що в ньому є певні як технічні, так і програмні рішення, які допомагають нам виконувати ангіографічні дослідження, – каже медик із клініки LISOD Микола.

Директор ДОЗ наголосила, що попри місяць активної боротьби проти російської федерації медики продовжують виконувати свої обов’язки і забезпечувати активну роботу системи охорони здоров’я області.

– Вже більше місяця український народ незламно бореться проти повномасштабного вторгнення російської федерації. Нині ведуть боротьбу всі – наші воїни, наші лікарі, наші вчителі й навіть наші діти. Ми в тилу виконуємо свою роботу і допомагаємо всім, хто цього потребує. В одній із лікарень, де є державне обладнання, ми отримали ліцензію і вже почав працювати комп’ютерний томограф. Життя триває! – каже директор департаменту охорони здоров’я Ольга Ярмоленко.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Доба  

Коментарі