Білорусь ще на крок наблизилась до дефолту

11.03.2022 18:14   Джерело: 24 канал
Опубліковано : Новини Тернопілля

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило довгостроковий рейтинг Білорусі. Прогноз щодо рейтингів залишається "негативним", а можливість дефолту все ймовірніша.

Аналітики агенства вважають, що дефолт Білорусі стає дедалі ймовірнішим, враховуючи побоювання щодо готовності уряду погасити свої боргові зобов'язання та очікування того, що будь-яка потенційна фінансова підтримка з Росії навряд чи буде використана для цієї мети.

У Moody's відмітили, що зниження рейтингу Білорусі пов'язане з серйозним погіршенням кредитного профілю Росії, що історично було ключовим фактором і джерелом фінансової підтримки республіки.

Moody's знизило стелю рейтингів Білорусі у національній з В2 до Саа3 та іноземній валюті з В3 до Ca. Зауважимо, що зниження рейтингів відображає послаблення кредитоспроможності Білорусі на тлі воєнного вторгнення Росії в Україну, що триває.

Білорусь безпосередньо зазнає значного подальшого посилення санкцій, спрямованих проти ключових секторів економіки та фінансової системи, що обмежить і без того вузькі зовнішні резерви країни й поставить під загрозу її здатність обслуговувати борг. Зовнішня позиція країни буде піддана подальшому ризику, як і її макроекономічна та фінансова стабільність, – вважають у Moody's.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: 24 канал  

Коментарі


Опілля різдвяне
Радіо
TeNews Radio УХ Радіо

Головне за день

ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Архів новин