«Контінентал» розпочав виробничий сезон

23.02.2022 18:50   Джерело: TeNews
Опубліковано : Віталій Іванченко

У «Контінентал Фармерз Груп» стартував сезон польових робіт 2022 року. Компанія проводить підживлення озимих культур азотними добривами — нині вже оброблено 20% посівів. Нагадаємо, у структурі озимих найбільшу частку займає пшениця — 40,1 тис. га. Під озимий ріпак «Контінентал» відвів 35,3 тис. га, під озимий ячмінь — 11,4 тис. га. Загалом під урожай-2022 «Контінентал» засіяв озимими культурами 87 тис. га.

«Ми отримали сходи на усіх площах, які були відведені під озимі. В зиму вони "зайшли" у доброму стані. Перезимували добре — зараз наші озимі у відмінному стані. Найближчим часом підживимо їх та внесемо засоби захисту. Завдяки підтримці з боку акціонера — SALIC — “Контінентал” повністю готовий до нового виробничого сезону, а саму підготовку ми провели з випередженням планів. Заздалегідь придбали 50,3 тис. тонн мінеральних добрив на суму понад 42 млн дол., понад 90% запасів уже перебувають на складах Компанії», — зазначив операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук. «Техніка, яка буде задіяна у весняних польових роботах, — розкидачі, сівалки та ґрунтообробні агрегати (борони, культиватори) також повністю готова. Триває постачання засобів захисту рослин за планом», — додав Віталій Ставнічук.

 

фото Максима Мармури


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі