На Тернопільщині знову проводитимуть «Забави у Княжому місті»

21.02.2022 13:50   Джерело: Голос
Опубліковано : Віталій Іванченко

Цього року в Теребовлі відновлять етнографічний фестиваль «Забави у Княжому місті», який кілька років вже не проводився. Ініціатором цього став депутат Тернопільської обласної ради, краєзнавець та меценат Михайло Тимошик.

У жовтні минулого року Михайло Тимошик брав участь у позачергових виборах на посаду голови Теребовлянської громади. Однією із його передвиборчих обіцянок було відновлення традиційного етнофестивалю на обласному рівні. Незважаючи на те, що перемогу на виборах він не здобув, проте обіцянки продовжує виконувати.

«Коли я йшов на вибори, то обіцяв прикласти зусиль щоб відновити етнографічний фестиваль «Забави у Княжому місті». Адже проведення таких заходів не лише сприяє культурному розвитку, але й підвищує туристичний потенціал Теребовлянщини.

Постійна комісія Тернопільської обласної ради з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства не підтримала мою ініціативу. Тому, особисто звернувся в Тернопільську обласну державну адміністрацію із проханням,  щоб цей фестиваль включили до переліку заходів, які проводитимуться у 2022 році. Мене почули та підтримали. Тому вже у липні цього року зможемо побувати на «Забавах у Княжому місті»», – розповідає Михайло Морозенкович.

Також Михайло Тимошик додає, що власними ресурсами та коштами допомагатиме і з промоцією фестивалю.

«Незважаючи на те, що перемогу на виборах я не здобув, продовжую виконувати свої передвиборчі обіцянки. Теребовлянщина – славний край козацький, край моїх предків. Тож зі свого боку і надалі продовжуватиму докладати зусиль, щоб зробити її процвітаючою та туристично привабливою», – наголосив Михайло Тимошик.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Голос  

Коментарі