У 2022 році на Тернопільщині реалізують кілька потужних проектів «Великого будівництва»

18.02.2022 13:58   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Як і торік, в області буде відновлено п’ять шкіл, п’ять садочків та п’ять спортивних об’єктів. 

Щодо закладів освіти, то реконструкція відбудеться в опорних школах міста Теребовля, Збараж та Заліщики. Роботи включають не тільки покращення зовнішнього вигляду закладів освіти, а й заходи з енергозбереження та дотримання вимог безбар’єрності.

Один найбільших спортивних проектів – це реконструкція міського стадіону у Тернополі. Він є центральним спортивним об’єктом міста, який потребує оновлення для якісної підготовки спортсменів. Проектом передбачено капітальний ремонт доріжок та секторів спортивного ядра (демонтаж існуючих секторів, улаштування секторів для стрибків у довжину, для стрибків з жердиною, для стрибків у висоту, для метань диску, молота та штовхання ядру, улаштування бігових доріжок та секторів, легкоатлетична розмітка з обмежувальною планкою, підпірна стінка та будка для оператора фотофіксації) 

Читайте також

«Велике будівництво»: у 2022 році на Тернопільщині реалізують 15 проєктів
Інтерактивно-креативний соціопростір створили в одній зі шкіл Тернопільщини
Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш прозвітував за рік роботи: «Був складний, але успішний рік»

Також будуть відремонтовані міські стадіон у Шумську та Монастриськах. 

Потужний проект заплановано у Скориках. Мова йде про будівництво басейну з прибудовою з обслуговуючими та технічними приміщеннями, облаштування зовнішніх мереж та споруд водопостачання, водовідведення, теплопостачання та газопостачання, внутрішні оздоблювальні роботи, закупівля обладнання, устаткування, благоустрій та озеленення території. Відремонтуємо дитячі садки в Гусятині, Теребовлі, Скалаті, Великих Гаях та селищі Заводське, — розповідає голова облдержадміністрації Володимир Труш.

Ще один потужний спортивний об’єкт – будівництво Льодової арени поблизу Тернополя. 

Загальна вартість проекту складає - 190 млн грн, а палац розрахований на 450 місць. З них 170 млн. грн. виділено з державного бюджету. Об’єкт реалізовуватиметься на умовах співфінансування. Він передбачає локацію для гри у хокей та фігурного катання. 

Заплановано будівництво мультифункціонального спортивного комплексу – інтернату у Тернополі (проект передбачений на кілька років), спортивного комплексу у Трибухівцях з басейном на 8 доріжок та дитячого басейну, зал на понад 200 посадкових місць та лижна траса у Кременці. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі