Два десятки вакансій: кому на Тернопільщині пропонують зарплату 15-20 тисяч гривень на місяць

18.02.2022 09:04   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

На Тернопільщині є майже тисяча вакансій із середнім розміром зарплати 8474,71 грн. Понад 20 вакансій із зарплатою від 15 до 20 тисяч гривень.

Читайте також

Кінець протестам? Поліцейські отримають підвищену зарплату вже у січні
У Тернополі тільки після втручання Управління Держпраці лікарям виплатили зарплату
Стало відомо, коли українці будуть отримувати «мінімалку» майже в 8000 грн

Про це Ровеснику повідомили у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.

Найбільшу потребу роботодавці мали у водіях, продавцях, лікарях та медичних працівниках, листоношах, кухарях, слюсарях, вчителях та викладачах закладів загальної освіти, бухгалтерах.

Більшість вакансій – для професіоналів (196 вакансій), кваліфікованих робітників з інструментом (168), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (159), працівників сфери торгівлі та послуг (135).

Найбільшу зарплату – у 20 тис. грн – роботодавці готові платити водіям тролейбуса (10 вакансій), лікарю-наркологу та лікарю-невропатологу; 15-18 тис. грн – заступникам директорів (2 вакансії), майстрам (3), лікарям-психіатрам (3), лікарю-стоматологу-терапевту, лікарям-лаборантам (3), бригадирам з утримання й ремонту колій та штучних споруд (2), маляру, рихтувальнику кузовів, дояру.

Роботодавці мають місця праці й для фахівців рідкісних для області професій: лялькаря, ерготерапевта, конюха, головного режисера, геодезиста, аналітика з дослідження товарного ринку, концертмейстера та хормейстера, артистів балету, архіваріуса, лісоруба, квітникаря, флориста.

Джерело: Ровесник


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі