Міський голова Тернополя звернувся до земляків з приводу готовності міста до оборони

14.02.2022 21:28   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець
Проведено спільну нараду з представниками військових, Національної гвардії, територіальної оборони, поліції та служб надзвичайних ситуацій.
 
Тому звертаюся до вас. Зараз найбільша допомога для наших військових та правоохоронців – це збереження спокою та порядку. Бо саме наша єдність, злагодженість дій - головна зброя проти ворога.
 
Хочу запевнити — усі силові підрозділи працюють у штатному режимі. Однак у випадку надзвичайної ситуації, вони готові оперативно реагувати, та проводять необхідну підготовку. Триває формування підрозділів територіальної оборони. Поліція посилює контроль найбільш важливих об’єктів.
 
Ми налагоджуємо співпрацю поліції з керівниками обслуговуючих підприємств та ОСББ. Дано окреме доручення - підготувати підвали на випадок потреби захищати населення та пришвидшити маркування укриттів. Триває перевірка міських камер спостереження.
 
Для покращення умов роботи поліції та безпеки мешканців, вуличне освітлення у Тернополі у нічний час вимикати не будуть. Перевірено централізовану систему оповіщення, а також інших систем: вуличне радіо, монітори на зупинках.
 
У разі необхідності місто готове забезпечити фінансування територіальної оборони чи інших правоохоронних органів.
 
Від імені правоохоронців звертаюся до Вас із проханням бути пильними та відповідальними. Повідомляти про виявлення підозрілих предметів за номером 102. Повідомляти поліцію про підозрілих осіб, які орендують житло чи склади. Якщо почуєте сигнал централізованої системи оповіщення, вмикайте радіоприймач чи телебачення і виконуйте отримані вказівки. Разом ми здолаємо усі виклики і загрози! Слава Україні!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі