TAX GROUP CONSULTING: Наша мета – не заробити на проблемах клієнта, а допомогти ефективно вирішити їх!

14.02.2022 14:50   Джерело: gazeta-misto
Опубліковано : Віталій Іванченко

Тричі поспіль – у 2017, 2018 та 2019 роках компанія TAX GROUP CONSULTING була переможцем регіонального конкурсу «Народний бренд» у номінації «Юридичні фірми» (нотаріуси, адвокати, консультації).

- Кілька слів про історію створення вашої юридичної фірми.

Володимир Білий: Тривалий час ми з Тарасом Мартинюком працювали разом у Державній податковій службі в Тернопільській області на різних, у тому числі й керівних, посадах. До цього Тарас здобув юридичну освіту в тогочасному Національному університеті внутрішніх справ, а я навчався на юридичному факультеті в Тернопільській академії народного господарства. В 2013 році ми спільно прийняли рішення вийти з державної служби і розпочати власну справу з надання юридичних послуг. За час спільної праці в нас склався доволі продуктивний тандем, який ґрунтувався на спільних підходах до ведення справ, до судового процесу та представництва інтересів клієнтів у судових інстанціях різних рівнів.

Тарас Мартинюк: Робота в юридичному відділі податкової служби збагатила нас не лише вагомим професійним досвідом, але й чітким розумінням юридичних процедур, якими супроводжується підприємницька діяльність, знанням алгоритмів та очікуваних наслідків перевірок з боку державних контролюючих органів тощо. Базуючись на здобутому досвіді, ми отримали розуміння шляхів вирішення потенційних проблем наших майбутніх клієнтів з числа юридичних осіб та індивідуальних підприємців. Фактично ми продовжуємо ту ж саму юридичну діяльність, розпочату свого часу в податковій службі, але тепер уже стоїмо на захисті інтересів наших клієнтів – представників приватного бізнесу.

Володимир Білий: Розпочавши приватну юридичну практику, ми поступово розширювали напрямки та масштаби діяльності, набирали штат працівників нашої юридичної фірми – формували команду професіоналів.

- За якими принципами ви набирали працівників?

Володимир Білий: Це були конкурси з відбору працівників, під час яких претендентів ставили перед завданнями, що були максимально наближеними до реальних ситуацій, або які ґрунтувалися на реальних ситуаціях. Нас цікавили не попередні записи в трудовій книжці майбутнього працівника, а його здатність і готовність максимально ефективно вирішувати проблеми, які можуть виникати в реальній юридичній практиці.

Тарас Мартинюк: Ми шукали не спеціалістів із багаторічним досвідом роботи, а молодих людей, які мали відповідні знання і мотиваційну готовність працювати в руслі базових цінностей та пріоритетних напрямків діяльності нашої юридичної фірми. З набуттям практичного досвіду працівник фірми з часом досягає свого піку професіоналізму та певної спеціалізації у вирішенні тих чи інших справ.

- Якими були ваші перші справи?

Володимир Білий: Це були господарські спори, допомога при оформленні установчих документів, приведення справ і документів у відповідність до вимог та норм чинного податкового законодавства тощо.

Тарас Мартинюк: Прийнявши рішення розпочати власну юридичну практику, ми планували пов’язувати свою діяльність із суб’єктами та об’єктами господарських правовідносин. А це – започаткування бізнесу, його реєстрація та супровід, питання оподаткування, корпоративні відносини тощо. Ми обрали для себе напрямок, що був тісно пов’язаний із нашим попереднім досвідом діяльності з юридичними та фізичними особами, які здійснюють господарську діяльність і зареєстровані відповідно до закону як підприємці. Загалом, за роки існування фірми, конкретні напрямки нашої діяльності корегувалися. Як адвокат, я також представляю інтереси наших клієнтів у судових процесах, а юристи фірми забезпечують розробку стратегії та тактики захисту в судовому розгляді справи. Подібну діяльність виконує також адвокат Сергій Володимирович Рогатин, який працює в нашій фірмі з 2014 року, та ряд інших працівників фірми.

Володимир Білий: Сьогодні ми надаємо послуги переважно юридичним особам з юридичного та бухгалтерського аутсорсингу, супроводу майнових спорів, реєстрації фізичних осіб і платників податків, розблокування податкових накладних та оскарження податкових повідомлень, документування господарської діяльності, інші юридичні послуги. Ми націлені на приведення юридичних справ і фінансових документів наших клієнтів до ідеального стану та у відповідність до існуючих вимог і нормативів, що гарантує нашим підопічним суттєві переваги при вирішенні господарських спорів у судовому порядку. Адже доволі часто порушення платником податків вчиняються без злого умислу, через елементарну халатність або незнання вимог податкового законодавства, що змінюється дуже часто.

Тарас Мартинюк: Донині до юристів переважно звертаються вже тоді, коли виникають конкретні проблеми, тому ми пропонуємо послуги, що мають уберегти наших клієнтів – юридичних осіб, підприємців від таких проблем, або суттєво пом’якшити їхні юридичні наслідки, якщо вони вже трапилися. Наприклад, досить проблемним у адмініструванні був і залишається податок на додану вартість, особливо в умовах співпраці зі закордонними партнерами. Сьогодні кожна податкова накладна ретельно перевіряється податковою службою, тому виникає багато питань, котрі потребують фахового юридичного супроводу.

- Як позначився на підприємницькій діяльності період карантину, впровадженого для боротьби з поширенням пандемії коронавірусу?

Володимир Білий: Не варто думати, що жорсткі карантинні обмеження, запроваджені в перші місяці пандемії, призвели до знищення великої кількості дрібних і малих підприємців. Скоріше, малий та середній бізнес став «на паузу» і на деякий час призупинив свою діяльність, яка нині поступово відновлюється. Найбільше постраждала сфера послуг, оскільки люди тривалий час перебували вдома на карантині. Тим не менше, лише одиниці ліквідовують свою підприємницьку діяльність, більшість підприємців намагаються оптимізувати свою роботу, пристосувати її до нових реалій та вимог сьогодення.

Загалом, криза мало змінила обсяги нашої роботи, натомість сприяла підвищенню вимог до якості надання юридичних послуг, до готовності глибоко занурюватися в проблеми клієнтів та вміння вирішувати складні й неординарні задачі.

- На яких принципах вибудовуєте свою роботу з клієнтами?

Володимир Білий: Фундаментальна основа нашої діяльності – це адвокатська таємниця – дотримання принципу конфіденційності. Починаючи працювати з клієнтом, підписуємо договір про нерозголошення інформації – вся інформація, здобута в процесі роботи, залишається під адвокатською таємницею і не підлягає розголошенню. Без цього неможливо побудувати довірчі відносини між працівником фірми та клієнтом, належно надавати правову допомогу, здійснювати захист і представництво інтересів клієнта в судових органах й органах державної влади.

Тарас Мартинюк: Другим принципом нашої діяльності є чесність і відвертість. Це основа, на якій будуються довірчі відносини між адвокатом і клієнтом. Високий рівень професійної підготовки, фундаментальні знання чинного законодавства та практики його застосування нічого не варті без довіри, абсолютної чесності та повної відвертості працівника фірми в спілкуванні та роботі з клієнтом. Наша мета – не заробити на проблемах клієнта, а допомогти йому максимально ефективно вирішити їх. Тому ми відверто описуємо ситуацію з точки зору норм права, можливі шляхи її вирішення та передбачувані наслідки. Лише за таких умов з’являється довіра клієнтів до нас і бажання продовжити з нами співпрацю в подальшому.

- Такі підходи в діяльності забезпечили вам певну постійну базу клієнтів?

Володимир Білий: Від 2013 року ми вже маємо певну частину клієнтів, з якими працюємо на умовах аутсорсингу – на постійній основі роками забезпечуємо юридичний супровід їхньої господарської діяльності. Ще певна частка наших клієнтів працюють із нами на постійній основі та звертаються до нашої фірми при виникненні певних проблем юридичного характеру.

- Які типові проблеми приводять до вас постійних і нових клієнтів?

Тарас Мартинюк: Практика переконливо показує, що до юриста по допомогу варто звертатися не тоді, коли проблема вже виникла, а, як кажуть, на випередження. На жаль, таке розуміння притаманне лише представникам середнього та великого бізнесу, які роками співпрацюють з юридичними фірмами на постійній основі. Представники дрібного та малого бізнесу звертаються, коли порушення вже виявлені, наприклад, податковою перевіркою, і призначені певні штрафні санкції. У таких ситуаціях захищати інтереси клієнта набагато важче і робити це доводиться з більшими витратами часу та коштів на вирішення існуючої проблеми.

Ще одна типова проблема – це неналежне та несвоєчасне документування господарської діяльності. Щоб не виникало жодних сумнівів у контролюючих і перевіряючих органів, а також проблем у договірних відносинах – розрахунках між платниками тощо, рекомендуємо суб’єктам господарювання своєчасно та належним чином вести документи з господарсько-договірної діяльності, документування господарських і фінансових операцій.

Відсутність належної юридичної підготовки, завантаженість справами призводять до виникнення проблем, що потребують юридичного супроводу. Щоб цього не траплялося, підприємцям варто своєчасно звертатися по допомогу до таких спеціалізованих юридичних фірм, як наша TAX GROUP CONSULTING, де вони отримають професійну, кваліфіковану юридичну допомогу та супровід їхньої господарської діяльності. Послуги нашої фірми обходяться відсотків на сорок дешевше, ніж утримування в штаті на постійній основі юриста як найманого працівника.

Володимир Білий: Наша співпраця з клієнтами будується на різній основі в залежності від запитів, побажань і потреб підприємців у підготовці, наприклад, нетипових договорів чи контрактів з іноземними партнерами з надання послуг чи поставки товарів.

- Як ви оцінюєте нормативно-правову базу, що регулює діяльність малого та середнього бізнесу?

Володимир Білий: Безумовно, за останні роки внесені позитивні зміни в правову базу підприємницької діяльності. Разом із тим, є ще багато прогалин, що свідчать про недостатність і недосконалість нормативно-правової бази розвитку підприємництва, формування та розвитку суб’єктів підприємницької діяльності. На мою думку, законодавство у сфері підприємництва має становити єдину цілісну систему як за взаємною узгодженістю законів, нормативних та інструктивних документів, так і за цілісністю нормативно-правового регулювання підприємницької діяльності.

- Які цілі ставите перед собою та своєю командою в нинішніх умовах?

Тарас Мартинюк: Ми працюємо сім років на ринку юридичних послуг як єдина успішна команда справжніх професіоналів та однодумців і готові надавати правову допомогу нашим клієнтам й отримувати задоволення від того, що робимо. Оглядаючись на пройдений шлях, можемо гордитися тим, як розвивалася TAX GROUP CONSULTING, а також розбудовувалися відносини з нашими клієнтами на основі глибокої довіри та надання найвищої якості послуг, перевірених часом.

Працівники TAX GROUP CONSULTING розділяють не тільки спільні професійні принципи, вищі стандарти етики та відповідальність за доручену справу, а й людські цінності, які в сукупності забезпечують успіх і розвиток нашої юридичної фірми, її сталі позиції на ринку юридичних послуг. Ми пропонуємо якісні юридичні послуги, гнучкі умови, індивідуальні рішення у захисті інтересів наших клієнтів, щоб завжди залишатися максимально ефективними для їхнього бізнесу. Ми готові швидко реагувати на зміни, щоб допомагати нашим клієнтам успішно працювати в умовах, якими б складними вони не були.

Ми працюємо не лише на ринку Тернополя, але й обслуговуємо клієнтів із Києва, Львова, Хмельницького та інших міст, постійно розширюючи клієнтську базу компанії TAX GROUP CONSULTING по всій Україні.

Компанія TAX GROUP CONSULTING розширює своє представництво в інших містах, зокрема, у Львові в офісі нашої юридичної фірми віднедавна працює адвокат Валентина КАРПИН.

Підготував Володимир Уруський.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: gazeta-misto  

Коментарі