Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний вдало провів естафету, а сьогодні виступить у гонці переслідування

Опубліковано:
16 Січня, 2022

Етап Кубка світу з біатлону в Рупольдингу прогнозовано дуже вдало складається для тернополянина Дмитра Підручного. Наш біатлоніст неодноразово заявляв, що любить цю трасу, і ще раз це довів.

У спринті навіть один промах не завадив йому фінішувати на найкращій позиції цього сезону в особистих гонках – сьомій. У естафеті, поруч з сильними суперниками, Дмитро вивів нашу команду на другу позицію, а загалом збірна фінішувала шостою.

І ось сьогодні відбудеться гонка переслідування – дисципліна, в якій тернополянин був чемпіоном світу в 2019-ому. Дмитро стартує на 7-ій позиції – у 47 секундах від лідера і лише в 15-ти від топ-3. Є за що повболівати!

Старт гонки – о 15.45. Трансляція – за посиланням.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #біатлон, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #підручний, #тернопіль, #тернопільські новини