У Микулинцях люди повстали проти пивного магната Степана Трояна, який роками годує їх обіцянками про очисні споруди (Відео)

ТОВ «Микулинецький бровар» під керівництвом одіозного ексрегіонала Степана Трояна продовжує отруювати відходами річку Серет у Микулинцях.

04.01.2022 19:06   Джерело: TeNews
Опубліковано : Антон Веселий

Люди б’ють на сполох, адже власник пивзаводу ще кілька років тому обіцяв побудувати очисні споруди, однак слова не дотримав. Попри це, він заперечує шкідливий вплив стоків на водойму і вважає, що в такій «джерельній» воді можуть купатися діти.

Ще в серпні 2020 року на сесії Микулинецької селищної ради Степан Троян обіцяв вирішити проблему.

– Микулинецький завод будує сам для себе очисні споруди на 800 кубів в сутки. Ці очисні споруди коштують 9 мільйонів гривень. До 19 грудня нові очисні європейські споруди будуть запущені. Я надіюся, що ми рішимо питання стоків в Микулинцях максимум за 7-8 мільйонів. І дійсно тоді наші діти зможуть купатися в річці, – заявив тоді Степан Троян.

Влітку 2021 року річка Серет у Микулинцях знову стала місцем для масштабного зливу відходів – численних шматків клейкої речовини.

– Від 12-го до 17-го липня 2021 року був серйозний скид в річку. В нашій територіальній громад десять сіл з тої річки фактично живуть, – розповів місцевий житель Василь Завісляк.

Власник «Микулинецького бровара» повинен був побудувати свої очисні споруди і припинити скид нечистот у річку. Попри закінчення договору, він продовжує отруювати Серет.

– Він мав зробити свої очисні і крапка. Працювала наша комісія – вона як земельна, так і по екології. І на попередній сесії був затверджений акт про стоки з пивзаводу, – розповів місцевий депутат Сергій Матлага.

Відтак, у Микулинецькій селищній раді закликають Степана Трояна негайно запустити очисні споруди пивзаводу.

– Стоки поступали на наші очисні споруди, але вони транзитом ішли у річку. Проект рішення звучить так: «Попередити керівника ТОВ Микулинецький бровар про те, що типовий договір надання послуг з водовідведення, укладений 03.03.2021 року терміном на один рік, в подальшому після закінчення дії, продовжуватися не буде. І припинити з 03.03 скид витоків на земельну ділянку комунальної власності. Тобто до 3 березня керівництво «Бровара» повинно прийняти рішення і запустити свої очисні споруди», – наголосив Ігор Околович.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews