Три бізнес-плани тернопільських підприємців отримають фінансування

29.12.2021 17:15   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Нещодавно у місті Тернополі відбувся фінальний форум проєкту з підтримки малого та середнього підприємництва на території Тернопільської територіальної громади. Учасники проєкту презентували свої бізнес-плани, які були напрацьовані разом з експертами. Шляхом експертного оцінювання було обрано три бізнес-ідеї, які отримають часткове фінансування в рамках проєкту.

Читайте також

У Тернополі триває перший українсько-африканський форум економічного та освітнього співробітництва
Тернопіль перетворився на центр обговорення молодіжної політики та майбутнього України
Про Файне місто розкажуть на найбільшому економічному форумі Європи

Як повідомляють у громадській організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» переможцями стали три бізнес-проєкти:

  • Інтернет магазин «Смачні равлики Дідо Джозеф»
  • Natura Food for health
  • Створення мережі ромових барів «Дон Факундо Бар»

«Учасники нашого проєкту, представники малого та середнього підприємництва Тернопільської громади, змогли не тільки отримати нові знання щодо підтримки свого бізнесу, але й змогли напрацювати конкретні плани для його розвитку. На жаль, в рамках проєкту ми змогли обрати лише три бізнес-плани, які отримають від нас часткове фінансування.  Сподіваємося, що команадам-учасницям проєкту вдасться реалізувати всі їхні задуми», – ділиться Максим Черкашин, керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад». 

Нагадаємо, що в проєкті брали участь 11 команд, які пройшли низку навчальних тренінгів та отримали бізнес-консультації від експертів. Підприємці вдосконалили свої знання та вміння з кризового менеджменту та навчилися використовувати ІТ-технології для розвитку свого бізнесу. 

Зазначимо, що ініціативу реалізовують у партнерстві Тернопільська міська рада, громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» та Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні – зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності. Детальніше: www.eu4business.org.ua.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі