Зорепад передноворічних перемог в Оксани Буреги

24.12.2021 10:16   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

Напередодні Нового року вчителька української мови і літератури, керівниця шкільної кімнати-музею народознавства «Спадщина»  Струсівського обласного мистецького ліцею Оксана Бурега стала переможницею відразу трьох мистецьких конкурсів. 

Диплом лауреата І ступеня VІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв KHARKIV FEST – 2021 у номінації «Оригінальний жанр (художнє читання)». І місце на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі «Новорічні дива» у номінації  «Фотомистецтво» та І місце в номінації «Телемистецтво». До слова, у цьому конкурсі брала участь робота «Озбручений з Україною», яку згадана вчителька створила торік разом із своєю ученицею Вітою Дзвінкою. У відеофільмі разом із юними «тризубівцями» знайомлять із творчістю підполковника ЗСУ Володимира Тимчука. А ще І місце в номінації «Театральне мистецтво» на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі «Шляхом мистецтва». 

І ще одна приємна несподіванка. Віншувальний різдвяний вірш Оксани Буреги (а це вже друга її поетична листівка) під час участі у конкурсі «Твоя поетична листівка» відібрали для друку і здійснили переклад французькою мовою. Справжній зорепад передноворічних перемог!

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі