9 ЦНАПів відкрили на Тернопільщині впродовж 2021-го року

Під час заходу обговорено стан реалізації проектів та орієнтовні дати відкриття 9-ти ЦНАПів області у форматі ,,Дія.Центр”.

21.12.2021 11:42   Джерело: Сайт ТОДА
Опубліковано : Новини Тернопілля
За участі заступника голови облдержадміністрації Михайла Гапули відбулася онлайн нарада з керівником експертної групи розвитку мережі та підвищення якості надання публічних послуг директорату системного розвитку надання публічних послуг Міністерства цифрової трансформації України Аллою Шостак з питань порядку облаштування центрів надання адміністративних послуг позначенням ,,Дія.Центр”.
Участь у заході взяли директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галина Воляник, представники райдержадміністрацій та територіальних громад області.
Під час заходу обговорено стан реалізації проектів, які фінансуються за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі ЦНАП та орієнтовні дати відкриття 9-ти ЦНАПів області у форматі ,,Дія.Центр”.
Довідково:
В рамках реалізації в області проектів зі створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг, які фінансуються у 2021 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі ЦНАП у  9 територіальних громадах області (Збаразька, Зборівська, Заводська, Скала-Подільська, Бучацька, Вишнівецька, Хоростківська, Бережанська та Білобожницька) заплановано відкриття центрів надання адміністративних послуг у форматі ,,Дія Центр”.

 

 

 
 
 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Сайт ТОДА  

Коментарі