Боржникам перед КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» будуть арештовувати карткові рахунки

14.12.2021 17:21   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Щоб добитися оплати заборгованості від боржників КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» представники виконавчої служби здійснюють арешт рухомого та нерухомого майна. Втім, боржники, у яких немає власності повинні розуміти про свою відповідальність перед законом.

Читайте також

Чи зміняться тарифи на тепло і гарячу воду для тернополян у листопаді?
У бюджетних установах Тернопільщини включать опалення
У Тернополі тарифи на тепло для бюджетних установ зросли на понад 50%

Дієвим методом стягнення заборгованості є арешт карткових рахунків боржника. Як правило боржники приховують місце отримання доходів. Однак, на даний час державні виконавці мають можливість доступу до інформації про рахунки боржників-фізичних осіб та мають право накладати арешт на ці рахунки. Виконавець за допомогою автоматизованої системи виконавчого провадження надсилає до всіх банків вимогу про отримання інформації стосовно наявності та стану рахунків боржника, по якому було відкрите виконавче провадження. Банки не пізніше, ніж за одну годину робочого часу після отримання вимоги, за допомогою системи автоматизованого арешту коштів надсилають виконавцю детальну відповідь на його запит. Виконавець за допомогою автоматизованої системи створює та надсилає до банків, у яких відкрито рахунки боржника, постанову про арешт коштів. У свою чергу, банки накладають арешт на кошти, що перебувають на рахунках боржника, і повідомляють про це виконавця. Виконавець за наявності коштів на рахунках боржника надсилає до відповідних банків платіжні вимоги на примусове списання коштів. Банки примусово списують кошти з рахунків боржника та перераховують їх на рахунки органу ДВС чи приватного виконавця, з яких кошти потрапляють до стягувачів.

КП “ТМТКЕ” йде на зустріч споживачам та з розумінням розглядає кожен окремий випадок виникнення заборгованості. У випадку існування вагомих причин виникнення заборгованості, КП “ТМТКЕ” укладає із боржниками угоди про реструктуризацію заборгованості. Це дає можливість боржникам уникнути усіх негативних наслідків, пов’язаних із примусовим стягненням заборгованості, а також дає можливість отримати субсидії навіть за наявності заборгованості. Про це інформує пресслужба КП “ТМТКЕ”.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі