Чому варто пити воду “Опілля”

10.12.2021 19:56   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Пити — значить жити! - цим гаслом найкраще описується значення води для організму людини. Вода “Опілля” кращий вибір для тих, хто хоче залишатися здоровим та омолоджувати організм.

Назвемо щонайменше три причини, чому варто обрати саме воду “Опілля”:

  • Це здоров’я. Доведено - підземні води з глибоких горизонтів характеризуються підвищеним вмістом біологічно активних хімічних і органічних компонентів і мають специфічні фізико-хімічні властивості, які позитивно діють на організм людини. Вода “Опілля” сформувалася кілька мільйонів років тому, коли ані в ґрунті, ані в дощовій волозі не було й сліду побічних продуктів техногенної цивілізації. Сьогодні цю воду видобувають з глибини майже 170 метрів. 
  • Це омолодження. Вода — це незамінний продукт, який сприяє омолодженню та продовженню активного періоду життя. Вживання артезіанської води може додати в середньому 10–15 років життя, - стверджують фізіологи і до цієї думки варто прислухатися. Недарма саме підземні води є основою найкращої косметики. Бо така вода справді омолоджує і шкіру і організм загалом.
  • Це джерело корисних речовин. Вода “Опілля Артезіанська” - це збалансований склад мікроелементів. Вона містить Магній, що допомагає нам засвоювати білки, жири і вуглеводи, знижує збудливість нервової системи і діє як антистресовий мінерал. Кальцій – основний будівельний матеріал для кісток, зубів, нігтів – бере участь в процесах кровотворення і обміну речовин, а також покращує опірність організму інфекціям.

Тож варто пити, бо це значить жити! Здоровій людині рекомендується випивати до 2 літрів чистої води щодня. При цьому воду не замінить жоден інший напій. Тож пийте, омолоджуйтеся і будьте здорові разом з водою “Опілля”!


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews