Переваги та особливості мікрокредитування

08.12.2021 19:53   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Щоб взяти кредит у банку, позичальник повинен відповідати цілому списку вимог. Якщо клієнт раніше допускав прострочення, можливість отримати навіть невелику суму грошей мінімальна. З появою мікрофінансових установ категорія "проблемних у минулому клієнтів" отримала гідну альтернативу банківському кредитуванню. Проте мікропозики мають низку відмінних рис, з якими важливо ознайомитися перед оформленням.  

Чим відрізняється мікропозика від банківського кредиту? 

Мікропозика від банківського кредиту відрізняється наступними аспектами: 

  • Якщо у клієнта зіпсована кредитна історія, отримати у банку гроші практично неможливо. У більшості мікро кредитних організацій, наприклад у Cashinsky, рейтинг не впливає на прийняття рішення про видачу позики. 
  • Щоб отримати кредит, в банк потрібно надати великий набір документів. Мікрофінансові організації готові надати позику при наявності лише паспорта. 
  • У МФО зручніше обслуговування. Клієнт може отримати кошти зручним для нього способом: кредит цілодобово на карту, готівкою або кур'єром додому. 
  • Рішення з мікропозики можна отримати протягом 5-10 хвилин. У банку розгляд може тривати більш тривалий термін. 

Більшість мікро фінансових організацій пропонують позики в маленькому розмірі і на короткий термін. Банки готові укласти із позичальником довгострокову співпрацю, що також дозволяє знизити фінансове навантаження. 

Переваги позики від Cashinsky 

Лояльне ставлення до позичальників у МФО приваблює клієнтів. Детальніше про отримання кредиту можна дізнатися тут. Кожна людина, яка хоча б раз зверталася до банку, пам'ятає про величезний список вимог, яким має відповідати для отримання кредиту. Наприклад, для оформлення потрібна обов'язкова прописка у регіоні обслуговування банку, наявність офіційного джерела доходів та бездоганний кредитний рейтинг. Також оцінюється кредитне навантаження та кількість діючих договорів. 

Мікрокредитування – це альтернативний варіант для позичальників, яким: 

  • потрібна невелика сума грошей, наприклад, до зарплати; 
  • для плануючих отримати мікропозику на короткий проміжок часу; 
  • коли кошти потрібні терміново. 

Кредитоспроможний вік – це параметр, який встановлюється кожним банком індивідуально. МФО, на відміну від банків, ведуть більш лояльну політику. Більшість організацій пропонують оформити мікропозики з 18 років, а деякі компанії – з 20 років. Спочатку можна отримати невелику суму грошей. Але при виконанні всіх правил у встановлені терміни, можна розраховувати на збільшення кредитного ліміту. МФО розробляють програми лояльності, які дозволять знизити ставки за відсотками. Важливо дотримуватись всіх правил укладеного договору, щоб знизити розмір переплат. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі