Вода «Опілля» — жива енергія природи

06.12.2021 21:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Здоровій людини рекомендовано фізіологами споживати щонайменше 2 літри води щодня. Від води залежить багато, адже усі життєво важливі органи містять понад 70 % води. Наприклад, наш мозок, головний “центр управління” людиною містить 90 % води. Серце — “мотор організму” людини, на 73 % складається з води, а кров — на 85 %. Тож вислів: “Пити — значить жити!” - найкраще характеризує значення води для людини.

Кращим вибором для буде вода “Опілля: 

  • Вода “Опілля Артезіанська”- унікальна артезіанська вода з глибоких горизонтів майже 170 метрів. Захищена від впливу цивілізації товстим шаром гірської породи, що не допускає згубного впливу забруднень. 
  • Вода “Опілля Артезіанська” — це екологічна вода. Тернопільщина один з найбільш екологічно чистих регіонів, де нема шкідливих виробництв, а отже - це природно чиста вода.  
  • Вода “Опілля Артезіанська” - збалансована за своїм мінеральним складом, тут є речовини, які сприяють омолодженню організму, чинять заспокійливий вплив на нервову систему, сприяють травленню.

Тож обираючи “Опілля”, ми допомагаємо собі ставати кращими!


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews