«Відлуння душі» стало… книгою

04.12.2021 08:38   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

У Тернопільській бібліотеці для молоді свою першу поетичну збірку «Відлуння душі» презентувала Галина Гаргура (Крупецька).

За фахом пані Галина вчителька образотворчого мистецтва Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов. Тут, у мистецькій світлиці бібліотеки, трохи раніше вже відбулася її виставка сакрального мистецтва. Тож власні вірші «підсилила» власними ілюстраціями. Серед творів переважає духовна тематика. Вона розкриває внутрішній світ авторки, допомагає відчути її світобачення. Один з віршів пані Галина присвятила своєму учневі – незабутньому Олександру Орляку, який загинув на російсько-українській війні, захищаючи нас із вами…

  • Моя творчість – це нива, засіяна невтомною працею і любов’ю до Бога, батьків, до учнів, дітей, своєї роботи та рідної землі, – каже Галина Гаргура, яка не уявляє свого життя без творчості. 

На презентацію до вчительки завітали її учні, колеги, друзі, односельці, члени літературного об’єднання, яке працює при ТОО НСПУ. Голова ЛО Зіновій Кіпибіда привітав із знаковою подією у житті авторки.

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

(Фото авторки)


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі