Капремонт дороги Т-20-10 у Підволочиську: замінюють непридатні ґрунти на бутовий камінь

01.12.2021 18:44   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець
У жовтні 2021 року на замовлення Служба автомобільних доріг у Тернопільській області розпочали капітальний ремонт дороги Т-20-10 у межах селища Підволочиськ. Згідно з проєктом, відремонтують 5,1 км до перетину з трасою М-30 Стрий – Ізварине.
 
Як відбуваються роботи?
Ділянка у Підволочиську пролягає у межах щільної міської забудови. Запланований капітальний ремонт включає 5 ключових аспектів:
- ремонт штучних споруд у складі дороги;
- перевлаштування комунікацій під дорогою;
- розширення проїзної частини до передбачених державними будівельними нормами габаритів;
- влаштування нового конструктиву дороги;
- створення інфраструктури: тротуарів, освітлення, огородження тощо.
 
З огляду на складність ремонту, об’єкт є перехідним на 2022 рік. Щоб зимовий період для місцевого населення не був дискомфортним, цьогоріч відновлять перший відрізок 2 км на вулиці Тернопільській, де під дорогою немає комунікації та штучних споруд.
 
Втім, комплекс робіт на перших 2 км теж масштабний: задля розширення дороги до нормативних 8 метрів, підрядна організація Техно-Буд-Центр облаштовує нову основу. Подекуди її глибина сягає 1,5 метрів. Також дорожники монтують та бетонують водостічні колектори на ділянці.
Пріоритетом у роботі є якість, на об’єкті здійснюється незалежний технагляд. Роботи проводяться лише за допустимих Державними будівельними нормами погодних умов.
 
Вже у 2022 році уся дорога Т-20-10 у Підволочиську буде якісною та комфортною.
 
null
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі