Таємниці Тернопільщини: 20 переможців міжнародного проєкту отримали нагороди

30.11.2021 15:40   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Нагородили переможців міжнародного проєкту “Таємниці України для тебе” з Тернопілля. Учасники змагалися в трьох номінаціях: Місця – це пам’ятки культурно-історичної спадщини; українська автентична кухня і ремесла.

Загалом в Тернопільській області обрали 20 переможців проєкту. Цінні подарунки учасникам вручили організатори. Це, зокрема, Міністр закордонних справ України 2014—2019 рр. Павло Клімкін, Почесний консул Угорщини в Івано-Франківській області Василь Вишиванюк. Переконані, оскільки Тернопілля славиться замками і має чимало інших надбань, переможців тут має бути значно більше.

Усю зібрану інформацію про місця, кухню і ремесла не тільки Тернопілля, а інших регіонів, організатори обіцяють упорядкувати в унікальних книгах. Їх виготовлять в давній “черпаний” спосіб. А друковані примірники презентуватимуть в усіх обласних центрах України. Крім того, подарують обласним бібліотекам, загальноосвітнім школам і українській діаспорі за кордоном.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews