Будемо з хлібом! В ТзОВ “Бучачагрохлібпром” завершили жнива

28.11.2021 08:47   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Основним завданням кожного хлібороба є зібрати вчасно та без втрат вирощений урожай. На сьогодні із цим відмінно справилися працівники ТзОВ “Бучачагрохлібпром”, які завершили збір пізніх зернових, зокрема кукурудзи. У вирощуванні та зборі урожаю підприємство використовує нову сучасну техніку, висококваліфікованих спеціалістів, що дає можливість вчасно зібрати урожай, реагувати на зміни погоди та координувати дії усіх залучених у цьому процесі.

Читайте також

Фермерське господарство «ГАДЗ» відкриватиме африканські ринки
Учні Тернопільської ЗОШ №6 відвідали ферми товариства «Бучачагрохлібпром», а також сади та виробництва ФГ «Гадз»
У “Бучачагрохлібпром” приїхали повчитися понад дві сотні молочників з усієї України

Як зазначив власник підприємства Герой України Петро Гадз, цьогорічний сезон був досить складним і поставив перед сільськогосподарськими виробниками багато викликів; однак, дякуючи злагодженій роботі колективу, вдалося вчасно і без втрат його пройти, та, попри кількаразове збільшення цін на пальне та енергоносії, добитися позитивних фінансових результатів.

За показниками роботи, директором підприємства, Попілем Казимиром відмічено найкращих працівників та заохочено окремих новими службовими автомобілями (дивитися фото).

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі