На Тернопільщині відновлюють дороги територіального значення , які не бачили ремонту десятки років

22.11.2021 14:25   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець
Президентська програма Велике будівництво запустила відновлення доріг територіального значення у Тернопільській області, котрі не бачили ремонту десятки років.

Серед відновлюваних маршрутів – автошлях Т-20-10 Збараж Підвлочиськ. Його поточний середній ремонт почали у 2020 році на ділянці між селами Медин та Скорики. Там роботи вже завершені, на нове покриття нанесено розмітку, у населених пунктах встановлено зовнішнє освітлення та тротуари.

У жовтні 2021 року на замовлення Служба автомобільних доріг у Тернопільській області розпочато капітальних ремонт дороги Т-20-10 у межах селища Підволочиськ. Згідно з проєктом, біде відремонтовано 5,1 км до перетину з трасою М-30 Стрий – Ізварине.

Як відбуваються роботи?

Ділянка у Підволочиську пролягає у межах щільної міської забудови. Запланований капітальний ремонт включає 5 ключових аспектів:

- ремонт штучних споруд у складі дороги;

- перевлаштування комунікацій під дорогою;

- розширення проїзної частини до передбачених державними будівельними нормами габаритів;

- влаштування нового конструктиву дороги;

- створення інфраструктури: тротуарів, освітлення, огородження тощо.

З огляду на складність ремонту, об’єкт є перехідним на 2022 рік. Аби зимовий період для місцевого населення не був дискомфортним, цьогоріч буде відновлено перший відрізок 2 км на вулиці Тернопільській, де під дорогою немає комунікації та штучних споруд.

Втім, комплекс робіт на перших 2 км теж масштабний: задля розширення дороги до нормативних 8 метрів, підрядна організація облаштовує нову основу. Подекуди її глибина сягає 1,5 метрів. Також дорожники монтують та бетонують водостічні колектори на ділянці.

Пріоритетом у роботі є якість, на об’єкті здійснюється незалежний технагляд. Роботи проводяться лише за допустимих Державними будівельними нормами погодних умов.

Служба автомобільних доріг у Тернопільські області просить вибачення в усіх учасників дорожнього руху та пішоходів за тимчасові незручності. Вже у 2022 році уся дорога Т-20-10 у Підволочиську буде якісною та комфортною.

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі