Спеціалісти «БМБУД» продовжують ремонтувати дороги області

05.11.2021 15:43   Джерело: TeNews
Автор : Новини Тернопілля

Поточні середні ремонти доріг, ліквідація ямковості та нанесення дорожньої розмітки – це те, над чим впродовж тижня працювали спеціалісти ТОВ «БМБУД» на території Тернопільщини та Прикарпаття.

Щодо ямкового ремонту, то такі роботи виконували в напрямках:

С201323 Юстинівка-Галич-Сатанів;

T-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш;

Т-14-17 Куровичі-Рогатин;

Т-09-10 Бурштин-Калуш, де, до речі, також завершили роботи з влаштування тротуару.

Цього тижня горизонтальну дорожню розмітку на Т-20-04 Бережани-Підгайці-Монастириська.

Щодо поточних середніх ремонтів доріг, то такі «БМБУД» наразі виконує в різних районах Тернопільщини. Зокрема, йдеться про:

С200202 Іванків-Гермаківка;

С200207 Кудринці-Вільховець;

С201609 Швайківці-Залісся;

С200518 Товсте-Солоне;

с. Мар’янівка (Від М-19 – Мишковичі – Дружба);

вул. Українська, м. Ланівці;

вул. Лисенка, смт. Гусятин;

вул. Івасюка та вул. Вишнева, м. Хоростків.

На дорозі С200202 Іванків-Гермаківка, Борщівського району, спеціалісти «БМБУД» завершили асфальтування. Нагадаємо, до цього там виконали регенерацію покриття.  Залишається влаштувати узбіччя.

Завершили фахівці компанії після регенерації і роботи з асфальтування на одній з ділянок дороги, яка пролягає через села Мар’янівка, Йосипівка та Настасів (Від М-19 – Мишковичі – Дружба), на іншій ділянці триває процес регенерації.

Щодо С200518 Товсте-Солоне, то там вже завершили процес асфальтування, залишається влаштувати узбіччя. Така ж ситуація і на С200207 Кудринці-Вільховець.

На одній з ділянок С200518 Швайків-Залісся асфальтування вже завершили, незабаром приступлять до влаштування асфальту на іншій частині дороги. М.Д.

Днями розпочали роботу і на вулиці Українській в Ланівцях.  Після фрезерування там приступлять до асфальтування. Також наші спеціалісти працюють у Хоросткові на вулицях Івасюка та Вишневій. Готуються до роботи і на вулиці Лисенка в Гусятині.

null

 

null

 

null

 

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі