Степан ГОРУЦ: «Батьківщина» запропонувала чіткий план дій у боротьбі з пандемією COVID-19»

03.11.2021 19:12   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Україна вийшла на п’яте місце в світі за темпами зростання захворюваності на ковід і на третє — за смертністю. Лікарні не встигають приймати хворих. Не вистачає кисню. І саме в цей найкритичніший час із відома посадовців зупиняються підприємства з його виробництва. Бракує медиків. До третьої хвилі пандемії держава виявилася непідготовленою.

Читайте також

«Батьківщина» ініціює створення тимчасово слідчої комісії для розслідування тарифного свавілля Нафтогазу
Через бюджет від влади українці стануть біднішими, – «Батьківщина»
«Батьківщина» вимагає від Верховної Ради негайного ухвалення двох тарифних законів

«Попри те, що для створення системи антиковідної боротьби у влади було два роки, українці залишаються незахищеними — вони не можуть розраховувати на чітку, системну, негайну і високоефективну допомогу, тому залишаються сам на сам із хворобою, — каже голова партії «Батьківщина» на Тернопільщині Степан Горуц. — Замість системної роботи із протидії епідемії влада метушиться і перекладає відповідальність на людей, звинувачуючи їх у небажанні дотримуватися санітарних обмежень і вакцинуватися. Уряд оголошує винними всіх, окрім себе, хоча саме він провалив протиепідемічні заходи». 

Команда «Батьківщини» ще на початку першої хвилі коронавірусу запропонувала чіткий і конкретний план дій, що спирався на український та світовий досвід боротьби з епідеміями. «Наша лідерка Юлія Тимошенко домоглася ухвалення цього плану парламентом. На жаль, постанову Верховної Ради, передбачені нею прямі директиви уряд і досі не виконав. Саме тому «Батьківщина» вимагає невідкладно скликати засідання РНБО, що має зосередитися на розв’язанні реальних проблем країни замість фейкових піар-шоу», — переконаний Степан Горуц.

Першочергові дії, що пропонує Юлія Тимошенко:

— створення Національного штабу протидії ковіду на чолі з президентом;

— відкриття багатоканальної лінії зв’язку, куди може звернутися людина, яка відчула перші симптоми хвороби;

— створення мобільних бригад, які можуть виїхати до хворого, маючи із собою безкоштовні тести і пакет безкоштовних ліків;

— налагодження ефективної системи вакцинації;

— негайну закупівлю за державний кошт усіх необхідних лікарських засобів для забезпечення лікарень і людей;

— доплату вже в цьому місяці 300% від окладу лікарям і медичним працівникам, які лікують ковідних хворих;

— поновлення роботи санітарно-епідеміологічної служби;

— початок виробництва власної вакцини.

Зрештою, мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності посадовці, з вини яких люди в країні залишилися без допомоги, без безкоштовних тестів і ліків, лікарні — без необхідних медичних препаратів та кисню, медики — без заробітної плати.

Руслан ПІДГРУШНИЙ.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі