У Бережанах працівники музею впорядкували місцеве кладовище

24.10.2021 16:22   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

У Бережанах працівники музею впорядкували місцеве кладовище. Вони традиційно наводять порядок на цвинтарі кілька разів на рік з власної ініціативи. Про виконану роботу працівники музею написали у мережі Facebook:

«Людина живе доти, доки живе пам’ять про неї.

Традиція доглядати за могилами рідних і близьких вважається однією з найсакральніших з усіх існуючих. Проте, є чимало могил, до яких ніхто ніколи не приходить і вони залишаються сам на сам з природою.

Кілька разів на рік працівники Бережанського краєзнавчого музею впорядковують могили на міському цвинтарі. 22 жовтня було викошено траву, вирізано кущі, прибрано листя навколо могил професора гімназії Осипа Насельського, родини Масляків, відомих громадських діячів міжвоєнного часу Івана і Петра Загаєвичів і кількох могил поляків – мешканців міста. Визначено могили, які прибиратимемо наступного разу», - пишуть працівники музею.  

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі