«Такі книги повинні бути в бібліотеці кожного правдивого Українця» – Михайло Тимошик

24.10.2021 10:38   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Презентація одразу трьох унікальних книг видавництва «КРИЛА» відбулася 21 жовтня у Теребовлянському коледжі культури і мистецтв.

Читайте також

«Борці за волю України» (святкова імпреза до Дня захисників та захисниць України)
Михайло Головко: «Підтримавши Михайла Тимошика на виборах, теребовлянці отримають керівника, який дбатиме про розвиток громади та добробут кожного жителя!»
«Відновимо Теребовлю разом!», – Михайло Тимошик

А саме – збірник праць Провідника ОУН, ідеолога Українського Націоналізму Степана Бандери «Перспективи Української Революції»; збірник матеріалів і спогадів, упорядкованих письменником і журналістом Олександром Намозовим, про легендарну особистість Олександра Музичку «Сашко Білий. Життя, мов спалах» та книгу Ігоря Загребельного «Апостольство Меча», що руйнує численні стереотипи щодо християнського ставлення до питань війни, революції та інших випадків застосування сили, аналізує витоки псевдохристиянського пацифізму, піднімає тему християнського підходу до володіння зброєю.

Видання представив заступник очільника «Правого сектору» Василь Лабайчук на псевдо «Кривоніс», наголосивши на особливостях кожної.

На світлині зліва-направо: заступник очільника «Правого сектору» Василь Лабайчук; директорка Теребовлянського коледжу культури і мистецтв Олена Ткачук; кандидат на посаду Теребовлянського міського голови від ВО «Свобода» Михайло Тимошик.

«Переконаний такі книги повинні бути в бібліотеці кожного правдивого Українця, котрий постійно працює над собою, думає, аналізує, діє», – зазначив депутат Тернопільської обласної ради, кандидат на посаду Теребовлянського міського голови від ВО «Свобода» Михайло Тимошик. – Особливо важливі вони для виховання підростаючого покоління, котре в пошуках себе й істини».

Свободівець подарував бібліотеці коледжу усі три видання. Тож, тепер учні матимуть можливість уважно перечитати ці книги, щоб глибше пізнати історію України, ближче познайомитися з життям Українських Героїв й мати його за приклад.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі