У Тернопільській обласній клінічній психоневрологічній лікарні відкрили нові відділення(R)

21.10.2021 16:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

У Тернопільській обласній клінічній психоневрологічній лікарні відкрили чотири нових відділення. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

Два відділення — інсультне і нейрореабілітації — після тотальної реконструкції. А четверте неврологічне відділення і відділення невідкладної допомоги Emergency свіжозбудовані.

«Сьогодні на базі психоневрологічної лікарні відбувається конференція лікарів-неврологів. В рамках цієї конференції відкрили чотири оновлені відділення. Одне з них — інсультне, яке кардинально оновили. Для мешканців Тернопільської області тут передбачено 22 ліжка. Це відділення, яке відповідає світовим стандартам», - розповідає директорка департаменту охорони здоров'я ТОДА Ольга Ярмоленко.

Відділення забезпечені сучасним обладнанням. Усі палати з інклюзивними санвузлами, душовими кабінами. Біля кожного ліжка влаштовані консолі, до яких під’єднані монітор, кисень.

Як додає заступниця генерального директора Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні Надія Фарійон, після 5-7 днів пацієнта з інсультного відділення переводять у відділення нейрореабілітації, де з ним працює уся мультидисциплінарна бригада. У відділенні також є зала фізичної терапії, кабінет ерготерапії.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі