Тернопільщина: бюджетним установам пропонують укласти середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ

13.10.2021 19:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

НАК «Нафтогаз України» пропонує бюджетним та релігійним організаціям середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ. Про це під час брифінгу повідомили у Тернопільській ОДА.

Як розповів директор департаменту архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації Володимир Харченко, НАК «Нафтогаз України» пропонує бюджетним та релігійним організаціям середньострокові контакти із фіксованою ціною на газ – 13,7 грн за кубометр (з врахуванням транспортування та ПДВ – 16,8 грн). Контракт укладається на термін 15 місяців - до кінця 2022 року.

«Керівники бюджетних установ мають якнайшвидше надати компанії необхідний пакет документів. Впродовж п’яти календарних днів після їх отримання НАК «Нафтогаз України» готовий надати послугу. Установи, які надали документи, після вихідних зможуть отримати газ за оптимальними цінами», - каже Володимир Харченко.

Заклади, які уже уклали договори з постачальниками за ринковими цінами (30 і більше гривень) мають правові підстави розірвати їх, оскільки є більш вигідні пропозиції.

Як додала заступник директора департаменту - начальник управління житлово-комунального господарства енергозбереження облдержадміністрації Софія Близнюк, для громад області, де коефіцієнт спроможності менше індексу 0,9, передбачена субвенція від держави на оплату енергоносіїв.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews