У Тернополі ускладнюється ситуація із захворюваністю на коронавірус

12.10.2021 20:10   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Ситуація із захворюваністю на коронавірус у Тернополі погіршується. Про це під час засідання міського оперативного штабу повідомив лікар-епідеміолог Володимир Паничев

Порівнюючи з минулим тижнем, у Тернополі збільшується кількість тих, хто захворів, ніж одужав.

«Станом на ранок 12 жовтня ситуація щодо захворюваності на COVID-19 в регіоні є значно гіршою, ніж прогнозувалося. Ми вже понад рік живемо в епідемії та сподівалися, що впродовж літнього періоду населення виконає усі надані рекомендації щодо вакцинації і, відповідно, епідемія в осінньо-зимовий сезон поточного року піде на спад. Проте такі прогнози виправдовувалися лише до 36-го тижня, коли ми не перевищували показників минулого року. На 38-й та 39-й тиждень розпочалося перевищення показників відповідних тижнів 2020 років, а за 40 тиждень ми вдвічі перевищили показники минулого року. Проявом такого погіршення ситуації є зростання показників захворюваності. Так, за останні два дні ці показники становлять: 474 випадки COVID-19 на 100 тис. населення в області та 496,7 - в місті, при рекомендованому показнику не вище 75. Щодо прогнозу, то ситуація найближчі тижні буде продовжувати ускладнюватися. Високий рівень захворюваності та летальності зростатиме, а піковий період передбачається всередині наступного місяця», - каже Володимир Паничев.

Також почали більше хворіти діти та люди 65 років і старше. А показник коефіцієнта виявлених випадків на 100 тис. населення у регіоні коливаються в межах 19,5%, при допустимих 20 %.

Відтак, за попередню добу у Тернопільській області лабораторно підтвердили 162 нових випадки COVID-19, а також 8 летальних.

Додамо, що з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів сертифікатів вакцинації чи негативний результат тестування на COVID-19.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі