«Українська правоохоронна система перебуває у слабкому стані», — Михайло Головко

11.10.2021 08:35   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець
Країна не матиме успішного майбутнього, не створивши безпечних умов своїм громадянам.

Таку думку в ефірі програми «Повечір'я» висловив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Читайте також

Михайло Головко запропонував іноземним інвесторам долучитися до відновлення тернопільського аеропорту
Михайло Головко на Форумі місцевого розвитку розповів про ключові досягнення Тернопільщини
Тернопільські свободівці зібралися в столиці, щоб нагадати Зеленському вимоги нації

— Взагалі в нас немає безпеки. Немає порядку в правоохоронній системі. Ми ж бачимо, скільки публічних вбивств і злочинів було скоєно, але майже нічого не розслідували. Спочатку звинувачували без суду і слідства та арештовували людей, а потім — випускали. Тому сьогодні гарантувати якусь безпеку ніхто не може.  В нас не вичищено російську агентуру, немає порядку на кордоні, я вже нічого не кажу про ліквідацію тіньових схем продажу наркотиків, зброї тощо, — говорить Михайло Головко. — Запитайте перехожих, чи вони можуть з впевненістю сказати, що в нас є безпека. Звісно, її немає, це є вирок системі. Країна не матиме успіху та майбутнього, якщо вона не може створити безпечні умови для своїх громадян. Сьогодні наша правоохоронна система в слабкому стані, вона недопрацьована.

Негативно вплинула на правоохоронні органи реформа, проведена ще за часів президенства Петра Порошенка, зазначає голова Тернопільської обласної ради.

— Я вважаю, що вона була негативною. Вони зробили показуху з патрульної поліції. Понабирали з вулиць хлопців і дівчат, які не мали досвіду, побили автомобілі і в результаті кілька років пройшло для того, щоб їх чогось навчити. Вони не могли навіть ДТП оформити на початку, — каже Михайло Головко. 

 
 
 
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews