Фото найстарішого будинку в Заліщиках

10.10.2021 08:15   Джерело: TeNews
Опубліковано : Тетяна Яцечко-Блаженко

Часто в пресі міжвоєнного часу можна відшукати цінні новини, які розповідають багато архітектуру міст Тернопільщини попередніх десятиліть. Так в одному із журналів «Ілюстрація Польська» за 1936 рік, вдалось натрапити на фото 1930-х років. Воно було підписане, як «найстаріший будинок міста Заліщики».

В публікації йдеться про те, що будинок в ті часи, а це міжвоєнний період перебував у поганому стані. Його власниця не мала тоді фінансової можливості реставрувати. Також, журналіст писав у коментарі, що схожі будинки він зустрічав на Балканах та Румунії, натомість в Польщі таких будинків він не бачив. Пропонувалось, щоб місцева влада його відремонтувала і зробила в його приміщенні місцевий регіональний музей.

Чи зберігся цей будинок до наших часів чи перебудувався, чи знищився, не відомо. Можливо про це нам в коментарях напишуть наші читачі, які є місцевими мешканцями Заліщиків.

null
 

 

null
 

Джерело: allegro.pl


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі