Збірна України обігрує фінів і зберігає шанси на фінал чемпіонату світу

Опубліковано:
9 Жовтня, 2021

Сьогодні збірна України грала у Фінляндії відбірковий матч чемпіонату світу проти місцевої збірної і здобула перемогу — 2:1.

Рахунок у грі відкрив нападник нашої збірної Андрій Ярмоленко, чудовим ударом вже на 4-ій хвилині.

Лідер атак збірної Фінляндії Теєму Пуккі, однак, на 29-ій хвилині зрівняв рахунок.

Та фіни лише 5 хвилин зберігали паритет, на 34-ій хвилині Роман Яремчук забив другий і переможний гол для України.

Збірна України здобула першу перемогу в відбірковому циклі після п’яти нічиїх. Однак завдання полсісти 2 місце в групі можливе лише за умови двох перемог над збірної Боснії. І перший матч з цієї командою вже у вівторок, 12 жовтня.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #збірна, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #Фінляндія, #футбол