Науковець з Тернопільщини отримуватиме довічну стипендію Кабінету Міністрів України

07.10.2021 19:04   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Професору Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського Ярославу Боднару призначено довічну стипендію Кабінету Міністрів України.

«Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №1174-р «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти» від 29 вересня 2021 року, завідувачу кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судової медицини Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професору Ярославу Боднару призначено довічну стипендію Кабміну», йдеться у повідомленні.

Самі ж виплата стипендії здійснюватиметься в межах бюджетних призначень, встановлених Міністерству освіти і науки законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

Додамо, що тернопільський науковець, викладач кафедри ботаніки та зоології ТНПУ Микола Миколайович Барна також отримуватиме довічну стипендію від Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі