Німий біль і спустошеність: у Тернополі не стало відомого хірурга

06.10.2021 11:14   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець
У вічність відійшов відомий хірург, кандидат медичних наук, тренер, доцент Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського Мирослав Бойчак.

Народився Мирослав Бойчак у 1972 році. Вільно володів англійською мовою та був прикладом для багатьох студентів, лікарів та оточуючих людей.

Читайте також

Спочив у Господі митрофорний протоієрей Сергій Галевич
Не стало Богдана Берези – автора духовного роману-есею «Homesick. Той, що сумує за домом» 
На Тернопільщині чоловік помер в результаті падіння

«Мабуть, і небу потрібні такі світлі люди, як ти. Царство тобі небесне від усієї нашої родини. Нема розуміння тому, що сталось. Тільки німий біль і спустошеність. У це неможливо повірити… Ти був найкращим: людяний, спокійний, виважений, гуманний, інтелігентний, справжній, щирий, глибокий, мужній, чуттєвий. Ти прекрасний батько двох синів, гарний чоловік, сім'янин у найглибшому розумінні цього слова, відданий син. Опора дружині Оксані та синам. Нема слів, щоб вимовити про той глибокий біль, про жахливий шок, про німе "чому?" від твого відходу в той світ», - поділилася у соцмережі Oльга Ядловськa.

Співчуття рідним та близьким!


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі