24 вересня у Тернополі обговорять, як підприємцям ефективно співпрацювати з Німеччиною

24.09.2021 08:40   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Бізнес-майстерня «Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху» відбудеться 24 вересня 2021 року у Бережанах на Тернопільщині. Цей захід проведуть для того, щоб підвищити компетенції менеджерів експортно- та імпортноорієнтованих підприємств області шляхом участі у коопераційних сесіях на території Федеративної Республіки Німеччина, в рамках реалізації в області Програми GIZ ,,Fit for Partnership with Germany” 24 вересня 2021 року. Розпочнетсья зустріч об 11:30 год. в приміщенні облдержадміністрації (м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8 каб. 532) відбудеться бізнес-майстерня: ,,Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху”.

«Під час заходу учасники зможуть отримати детальну інформацію про Програму GIZ ,,Fit for Partnership with Germany” (готові до співпраці з Німеччиною) та умови відбору суб’єктів господарювання для участі у коопераційних сесіях, з метою налагодження співпраці з німецькими підприємствами. Коопераційні сесії у 2022 році відбуватимуться за наступними напрямами:
1. Економічна кооперація (без галузевої специфіки).
2. Економічна кооперація у харчовій промисловості.
3. Industry 4.0 – Діджиталізація.
4. Менеджмент у сфері охорони здоров’я.
5. Економічна кооперація в сфері енергоефективності.
6. Економічна кооперація в галузі екологічної утилізації відходів.
7. Економічна кооперація у легкій промисловості.
8. Економічна кооперація в індустрії гостинності – HoReCa.

У разі виникнення запитань - звертайтесь за тел. (0352) 25 25 85,  097 875 52 32», - розповідають організатори – представники облдержадміністрації.

Зареєструватися можна за посиланням - https://forms.gle/kmKamLtVS8EHnzbC7


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі