Перший в Україні Дія.Центр відкрили на Тернопільщині — на базі ЦНАПу в Ланівцях

09.09.2021 20:40   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець
У Лановецькій об'єднаній територіальній громаді відкрили сучасний ЦНАП. Відтепер 22 тисячі жителів громади зможуть отримувати адміністративні послуги в ЦНАПі європейського зразка.
 
На створення центру було спрямовано 8,1 млн гривень. Це кошти з державного, місцевого бюджетів та Програми «U-LEAD з Європою».
 
Привітав жителів громади з відкриттям ЦНАПу голова облдержадміністрації Володимир Труш.
«Створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та підприємцями якісних адміністративних послуг в одному офісі – наше пріоритетне завдання. В області триває формування нової системи надання адміністративних послуг. Впродовж трьох років у кожній громаді Тернопільщини повинен функціонувати ЦНАП. Сьогодні в області відкривається перший модернізований сучасний центр адміністративних послуг у форматі ДІЯ ЦЕНТР, який надає доступ до сучасного державного сервісу», — зазначив Володимир Труш.
 
На сьогодні в області працює 31 Центр надання адміністративних послуг та 57 віддалених робочих місць.
 
З метою розвитку мережі ЦНАП цьогоріч у державному бюджеті передбачено спеціальну субвенцію в обсязі 231 млн гривень.
 
Важливим є також напрямок надання адміністративних послуг в онлайн форматі через портал «Дія», у кожному ЦНАП громадяни матимуть можливість отримати таку послугу на спеціально облаштованому робочому місці.
 
«В Центрі створено 14 робочих місць, які облаштовано сучасними меблями та технікою. Також, щоб максимально наблизити адміністративні послуги до громадян на території громади функціонуватимуть 19 віддалених робочих місць», - додав Володимир Труш.
У ЦНАПі надаватиметься 234 послуги, у тому числі: у сфері реєстрації, земельних відносин, соціальні послуги, дозвільні документи, довідки тощо.
 
null
 

null
 
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі