Народний депутат з Тернополя розповів, як стартував новий політичний сезон у Верховній Раді

08.09.2021 19:40   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець
Вчора розпочалася шоста сесія Верховної ради України, а разом з нею – новий політичний сезон.
 
Про це повідомив народний депутат від «Слуги народу» Андрій Богданець.
 
Протягом одного дня депутатами було прийнято низку Законів: Про внесення змін до деяких законів України щодо активізації діяльності наукових парків", "Про внесення змін до Закону України "Про індустріальні парки", спрямованих на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках" та "Про внесення змін до статті 7 Закону України “Про автомобільний транспорт” щодо організації пасажирських перевезень".
 
Також народні обранці прийняли за основу проекти Законів: Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки наукової і науково-технічної діяльності", "Про внесення змін до деяких законів України щодо військової освіти та науки" та "Про формування та розміщення державного та/або регіонального замовлення на підготовку фахівців з вищою, фаховою передвищою освітою, наукових, науково-педагогічних кадрів, кваліфікованих робітників та слухачів підготовчих відділень закладів вищої освіти, на післядипломну освіту".
 
Народний депутат зазначив, що цей політичний сезон буде продуктивним.
 
– Колеги-депутати влучно підмітили, що ця сесія є своєрідним екватором роботи парламенту дев’ятого скликання. Попереду чимало роботи в законодавчому полі, – говорить Андрій Богданець. – Усвідомлюємо відповідальність перед виборцями. Працюємо для народу України.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі