У лікарні швидкої допомоги Тернополя замінили усі вікна на суму понад три мільйони гривень (фото, відео)

27.08.2021 10:40   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець
У Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги повністю замінили усі старі дерев’яні вікна на нові.

Для цього з держбюджету з ініціативи народного депутата від «Слуги народу» Андрія Богданця було виділено 3 мільйони 200 тисяч гривень.

– Тут були старі дерев’яні вікна часів будівництва медзакладу. Нам вдалося замінити їх усі, аби в лікарні не гуляв вітер. Я приємно здивований тим, як головний лікар Ярослав Чайківський хвилюється, щоб медичний заклад, який він очолює, був передовим та комфортним для людей. Окрім замінених вікон, зараз тут триває перебудова приймально-діагностичного відділення. Уже скоро ми повністю завершимо реконструкцію лікарні швидкої допомоги відповідно до сучасних європейських стандартів й будемо рухатися далі, адже чимало об’єктів у Тернополі потребують повного відновлення,– зазначив Андрій Богданець.

Головний лікар медичного закладу Ярослав Чайківський зазначив, що вже не вперше народний депутат сприяє покращенню умов госпіталізації хворих.

– Замінивши вікна, ми не лише покращили зовнішній вигляд лікарні, а й покращили умови перебування пацієнтів. До того ж, термомодернізація будівлі є дуже важливою, оскільки допоможе економити кошти за тепло в опалювальний період. Вдячні народному депутату Андрію Богданцю за підтримку. Це, до слова, не єдина допомога з його боку. Також він посприяв у виділенні понад 3,7 мільйонів гривень на реконструкцію приймально-діагностичного відділення,  підкреслив Ярослав Чайківський.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі