Від 16 до 23 тис. грн: четверо науковців з Тернопільщини отримають грошові премії

20.08.2021 14:50   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Четверо науковців тернопільських закладів освіти та наукових установ отримають від 16 до 23 тис. грн. Таке рішення прийняли на пленарному засіданні восьмої сесії Тернопільської міської ради.

Відтак, у категорії «Відомі вчені та знані фахівці» премію у розмірі 23,8 тис. грн призначено:

Ляшуку Олегу Леонтійовичу – завідувачу кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя.

Серед молодих учених та дослідників виплати у розмірі 16,7 тис. грн отримають:

Борисяк Олена Володимирівна - старший викладач кафедри маркетингу; керівник навчально-наукового центру інноваційного розвитку та тренінгів навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури (за сумісництвом) Західноукраїнського національного університету;

Сокол Мар’яна Олегівна - завідувач кафедри іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка;

Крамар Соломія Богданівна - доцент кафедри гістології та ембріології Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі