Тернопільський онкодиспансер отримає кредит для придбання медобладнання

18.08.2021 19:02   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Для придбання медичного лінійного прискорювача Тернопільський онкодиспансер отримає кредит. Таке рішення підтримали депутати під час сесії Тернопільської обласної ради, яка відбулася 18 серпня.

Відтак, метою придбання медичного лінійного прискорювача, медзаклад укладе догорів з акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України». Зобов'язання щодо забезпечення виконання умов кредитного договору візьме на себе Тернопільська обласна рада.

«Тернопільська обласна рада бере на себе зобов’язання щодо забезпечення виконання умов кредитного договору, у тому числі за рахунок виділення з обласного бюджету коштів у строки й розмірах, які будуть необхідні для повного та своєчасного виконання умов кредитного договору, протягом терміну його дії», - йдеться у повідомленні Тернопільської міської ради.

Додамо, що у 2021 році на будівництво корпусу Тернопільському онкодиспансеру виділи 4,5 млн грн.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews