«Тут оживає душа великого народу», – Михайло Головко на фестивалі «Дзвони Лемківщини»

10.08.2021 12:18   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець
Цими вихідними, 7-8 серпня, в урочищі «Бичова» на Монастирищині відбувся ХХІІ Міжнародний фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини».
 
Привітав учасників та гостей фестивалю голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.
 
– Традиційно Монастирищина на два дні стала центром культурно-мистецького життя не лише нашого краю, а й всієї України! Фестиваль є своєрідною візитівкою Тернопільщини! Тут оживає душа великого народу, лунає самобутня лемківська музика, яка займає вагоме місце у мистецькому житті нашоі країни. В урочищі «Бичова» представляють унікальні лемківські звичаї, традиції та культуру, яка об'єднує, вчить, виховує, дозволяє відтворити свою національну ідентичність.
 
Відвідавши фестиваль, усі присутні мали змогу вкотре переконатися, яка багатогранна, стоголоса, яскрава та самобутня наша рідна Земля!
 
Вірю, що «Дзвони Лемківщини» й надалі об’єднуватимуть етнічних лемків, даруватимуть незабутні емоції глядачам і з кожним роком ще більше прославлятимуть наш край!  зазначив Михайло Головко.
 
null
Фото з мережі Інтернет

null
Фото з мережі Інтернет

null
Фото з мережі Інтернет


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews