Михайло Головко: «Зовнішній вплив на судову систему України – недопустимий!»

28.07.2021 11:03   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець
Верховна Рада розблокувала підписання спікером та президентом законопроєктів про реформування «Укроборонпрому» та про реформування судової системи.
 
 
– Реформу судової системи нам нав’язують вже п’ять років. У попередній каденції Петро Порошенко вносив зміни до Конституції, коли ухвалювали судову реформу, однак ми, свободівці, за це не голосували. Ми розуміли, що це – порушення Конституції, у якій закладено, що судова гілка влади повинна обиратися народом. На жаль, сьогодні українці не мають впливу на неї. Нас позбавляють Конституційного права обирати суддів,  зазначив Михайло Головко.
 
Голова обласної ради наголосив на тому, що зовнішній вплив на судову систему України – недопустимий.
 
– Вища рада правосуддя буде формуватися з іноземців. Може, нехай взагалі МВФ нам суддів призначає?! – обурюється Михайло Головко. – Я не хочу, щоб нас перетворили на індіанців, де за намисто цілу державу розпродають. Має бути політика народовладдя, де народ впливає на владу чи суддів – обирає та відкликає їх.
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews