«Таємнича Україна»: у Тернополі відкрили унікальну виставку

27.07.2021 20:54   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

У Тернопільському обласному художньому музеї відкрили виставку Дмитра Коваля «Таємнича Україна». Експозицію презентували до 30-ї річниці Незалежності України. Про це пише Суспільне.

Як розповідає заступниця директора Тернопільського обласного художнього музею Ольга Ваврик, Дмитро Коваль - яскрава і самобутня особистість в сучасному образотворчому мистецтві України.

«"Таємнича Україна" - серія робіт, присвячених Україні. Пейзажі, портрети, натюрморти митця викликають світлі, близькі серцю спогади про рідне село, батьківську хату, безжурне дитинство. Дмитро прагне у своїх творах осягнути глибину людської душі, істину, вічність, плин життя. Незвичайний авторський стиль митця, у поєднанні з ніжною колористикою та глибоким символізмом, створює атмосферу казкової реальності», – каже Ольга Ваврик

Відтак, представлено 40 картин художника. Відвідати виставку можна до 11 серпня.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі