У Тернополі випускники-переможці конкурсу на кращу вишиванку отримають грошові винагороди

01.07.2021 18:13   Джерело: Файне місто
Опубліковано : Новини Тернопілля

Традиційно, напередодні загальноміського свята «Випускник – 2021» у Тернополі відбувся конкурс на кращий вишиваний український костюм серед одинадцятикласників загальноосвітніх шкіл. Восьмеро переможців за найкращу чоловічу вишивану сорочку, найкращу жіночу вишивану сорочку та найкраще вишиване вечірнє плаття отримають грамоти та грошові винагороди.

Як повідомили у Тернопільській міській раді, для преміювання переможців з бюджету громади виділено 30 000 гривень. Таке рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету.

Вручення нагород відбудеться 2 липня на Тернопільському міському стадіоні ім. Романа Шухевича під час урочистостей з нагоди свята «Випускник-2021».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Файне місто  

Коментарі