У Тернополі відбудеться традиційна хода випускників
Опубліковано : Новини Тернопільщини
У школах Тернополя сьогодні, 8 червня, пролунав останній дзвоник. Вже 2 липня у місті відбудеться випускний. Про це повідомляє «Файне місто».
Як зазначає начальниця управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк, у Тернополі зменшується кількість хворих на коронавірус. Тому свято «Випускник-2021» відбудеться.
«Якщо ситуація із захворюваністю на COVID-19 не погіршуватимуться, а покращуватиметься й надалі, то хода випускників також відбудеться», – каже начальниця управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.
Додамо, що раніше в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради повідомляли про те, що проведення випускного залежить від ситуації із захворюваністю на COVID-19.
Джерело: TeNews
Коментарі
