Тернопільською прокуратурою поновлено права працюючих в’язнів

За результатами проведених органами обласної прокуратури перевірок із залученням фахівців контролюючих органів в державних установах «Збаразька ВК (№ 63)» та «Чортківська УВП (№ 26)» виявлено низку порушень вимог законодавства щодо дотримання прав в’язнів на працю.

Прокурорами виявлено, що при укладенні із засудженими строкових трудових договорів упускались окремі істотні умови, що дозволяло використовувати їх не на обумовлених угодами роботах. Окремим в’язням, які залучались до роботи у святкові та неробочі дні невчасно  нараховувалась оплата праці у подвійному розмірі (під час перевірки заборгованість була відразу сплачена), а деяким особам суми відрахувань із заробітку були завищені. Також зафіксовано факти недотримання правил охорони праці та техніки безпеки при використанні праці засуджених.

З метою усунення виявлених порушень та притягнення винних службових осіб до дисциплінарної відповідальності органами обласної прокуратури внесено начальникам установ виконання покарань області 3 вказівки, які перебувають на розгляді.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Прес-служба прокуратури Тернопільської області  

Коментарі