На Тернопільщині відкрили ще один сучасний ЦНАП

28.05.2021 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

У селі Біла відкрили Центр надання адміністративних послуг. На створення якого було спрямовано 950 тис. гривень. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

У ЦНАПу надаватиметься 176 адміністративних послуг, зокрема: у сфері реєстрації, земельних відносин, соціальні послуги, дозвільні документи, довідки тощо. А щоб максимально наблизити адміністративні послуги до громадян функціонуватимуть 4 віддалені робочі місця у с.Великий Глибочок, с.Ігровиця та с. Івачів Долішній, с.Мшанець.

Також ЦНАП обладнано пандусом, туалетом для осіб з обмеженими можливостями, куточком для дітей.

«У центральному офісі працює 7 спеціалістів. Будуть віддалені робочі місця у селах. Це зроблено для зручності жителів громади», - каже Оксана Голеюх, керівник ЦНАПу Білецької громади.

Додамо, що в області здійснюють діяльність 27 Центрів надання адміністративних послуг та 29 віддалених робочих місць. До кінця 2021 року планується створення ще щонайменше 5 ЦНАПів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews