У Тернополі зустріли Надзвичайного Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні

24.05.2021 18:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

До Тернополя з робочим візитом приїхав Надзвичайний Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

Основною метою візиту узбецьких дипломатів є ознайомлення з Тернопільською областю та відновлення зв’язків - як економічних, так і культурних, спортивних, освітніх.

«Тернопільщина може стати місцем для виходу нашої продукції на ринок Східної Європи. Ми прекрасно розуміємо, що продукція, яка виготовлена в Україні, користується більшими преференціями й пільгами, аніж продукція виготовлена в Узбекистані. Ми будемо старатися нарощувати співпрацю і знайомити бізнесменів двох країн, для того, щоб у нашій співпраці була і торгова складова, і освітня, і, звичайно, культурна», - зазначив Алішер Курманов.

Додамо, що Надзвичайний Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні поділяє стратегічний погляд на посилення українсько-узбецьких відносин та вітає підписання Угоди про створення Українсько-Узбецької ділової ради між торгово-промисловими палатами України та Узбекистану.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі