У Чорткові частково відреставрують замок

22.05.2021 20:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

У рамках програми «Велика реставрація» частково реконструюють Чортківський замок. Про це повідомляє Чортківська міська рада.

Попередньо Міністерство культури та інформаційної політики України оголосило перелік проєктів з реставрації культурник пам'яток. Серед 109 об’єктів, реставрація яких проводитиметься за кошти державного бюджету, потрапив і Чортківський замок.

Зазначимо, що відбір проєктів проводила експертна група шляхом оцінювання кожного з них та подальшого формування рейтингу. У першому відборі взяли участь 211 проєктів зі всієї України. Однак частина з них не була розглянута, оскільки вони є об’єктами комунальної форми власності, що суперечить порядку відбору проєктів. У результаті до програми допущено 109 проєктів.

Сам же проєкт «Ліквідація аварійного стану (влаштування консерваційного даху) замку, пам’ятки архітектури національного значення XVII ст. у місті Чорткові» зайняв 99 місце у рейтингу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі